Kullanıcı Adı
Şifre
Hatırla
Yeni Üye Şifremi Unuttum
Hakkımızda
misyon MİSYONUMUZ
Websahibi 1999 yılından beri işletmeler ve bireyler için kaliteli web hosting çözümleri sunmaktadır. Amacımız mümkün olan en iyi fiyat ile üstün hizmet sunmaktır. Bu hedeflere ulaşmak için sürekli yenilikçi olan ve yıllardır kazandığını yatırıma dönüştürerek teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız bunu misyon edinmiştir.
çalışmalarımız ÇALIŞANLARIMIZ
Websahibi sitenizin %99 kesintisizliğini sağlamak için en iyi desteği verebilecek, sorunlarınızı dikkatle dinleyip anlayabilecek, teknik becerisi yüksek destek ekibi ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Size destek veren takım arkadaşımız memnuniyetinizi sağlamak üzere varlardır.
çalışmalarımız TEKNOLOJİMİZ
1999 Yılından beri Türkiye'de ve yurt dışında çeşitli data merkezlerinde barındırdığımız her siteyi kendi sitemiz, hizmet verdiğimiz her sunucuyu kendi sunucumuz olarak benimsedik. Hizmetimizin her noktasına özen göstererek, sorunsuz ve kaliteli hizmet için uğraş vermekteyiz, Müşterimizin ihtiyaçlarına uygun sunucuyu ve bulunacağı data merkezini çeşitli araştırmalardan ve çalışmalardan sonra seçiyoruz. Yüksek hız ve güvenlik sistemleri kullanıyoruz.
çalışmalarımız FARKIMIZ
Günümüzde irili ufaklı pek çok hosting firması faaliyete geçmiştir. Ancak bunların çoğu, değerli bilgilerinizi barındıracak altyapı, bilgi ve beceriye sahip değiller. Herhangi bir data merkezine yerleştirilen, herhangi bir sunucu ile hizmet veren, oluşabilecek bir aksilik anında müdahale yetenekleri olmayan veya bunun oluşmaması için herhangi bir tedbir alacak network bilgisine sahip olmayan bir hosting firmasında web sitenizi yayınlatmak ister misiniz? Websahibi'nin tamamen yedekli son teknoloji sunucuları üzerinde barındırılan web siteleri, konusunda uzman Network mühendisleri ile her zaman güvendedir. Aldığınız hizmet ne kadar küçük ölçekli ya da ne kadar kapsamlı olursa olsun, aynı özenin gösterildiğine emin olabilirsiniz.
Sunucu Yönetimi
20.12.2023 09:38:49
Sayın Müşterilerimiz, Sunucu hizmetlerinizi Sunucularım sekmesinden uzaktan açıp kapatabilir, yeniden başlatabilirsiniz.
devamı için tıklayınız
Kampanyalar
19.04.2019 17:10:51
Yeni sezona kampanyalar ile girdik. Kampanya demek sizin kazanmanız demek! 10 TLden VPSler, uzun süreli hostingler ile 20 yıldır olduğu gibi, yine siz müşterilerimize hem kaliteli hem de uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Kampayaları kaçırmayın, kâra ge
devamı için tıklayınız
Data Center Değişikliği
13.04.2019 15:25:07
Sayın müşterilerimiz,

Yeni Data Center yapılandırma işlemlerimiz sorunsuz olarak tamamlanmıştır.

Şu anda 3 ayrı network üzerinden (Türk Telekom, Superonline, Cogent yurtdışı) kendimize ait olan aynı IP anonsları ile hizmet verme
devamı için tıklayınız
Yeni NVME SSD Sunucularımız
14.11.2018 17:12:15
Adeox Technologies INC yatırımları sayesinde Websahibi.com tarafından sağlanan tüm hosting ve serverlar Flash SSD ve Flash NVME SSD sistemlere aktarılmıştır. Sunucularımız Intel Xeon Platinum Ölçeklenebilir İşlemciler ile çalışan DELL R740xd sunucula
devamı için tıklayınız